Посета из Руме
Данас је Основна школа „Иво Лола Рибар“ из Руме реализовала наградни излет за ученике који су остварили резултате на такмичењима током школске 2025/2026. године. Педесетак ученика у пратњи наставника и учитеља посетило је Библиотеку шабачку. Уживали су у пријатном амбијенту и информативној причи одушевљени изгледом и услугама које наша Библиотека нуди корисницима. Честитамо им на досадашњим постигнућима и желимо им пријатан боравак у нашем граду.


