Сликарска радионица, на радост деци

/ / Деца, Дечје радионице / 7. јула 2021.

Почео је још један летњи распуст – време када школарци имају доста слободног времена и ево прилике за нас! Остварена сарадња између Библиотеке шабачке и Малог атељеа, школице цртања, обрадовала је малишане свих узраста. Предшколци, основци нижих и виших разреда, њих двадесетак, похитало је ове среде у Библиотеку. Ура!  Дружење, откривање нових талената и потврда старих – избор су ове радионице која ће се одржавати једном недељно током целог лета.

Књига и цртеж у различитој техници биће главна тема ових сусрета. Библиотека као инспирација одушевила је окупљене другаре. Сви они воле да читају или да им се чита, сви су чланови Библиотеке и сви се радују поновном дружењу. Искуство наше сараднице Јелене Спасојевић у педагошком раду са децом и њена стручност, учиниће да ова дружења буду лепа, занимљива и богата новим сазнањима.

Дивно! Поново се у Библиотеци чула граја деце, а осмеси на лицу потврдили су колико нам свима недостају оваква дружења.

Драги другари, читајте књиге, до новог сусрета!